Zespół

Pośrednik-Licencjonowany Damian

Pośrednik-Licencjonowany Damian
Specjalista Rynku Nieruchomości

tel.: 603 700 800
damian@pgn.pl

Pośrednik-Licencjonowany Wiesława

Pośrednik-Licencjonowany Wiesława
Specjalista Rynku Nieruchomości

tel.: 603 800 700
biuro@pgn.pl

Tomasz Majka

Tomasz Majka
Doradca Rynku Nieruchomości

tel.: 533 053 053
tomek@hanza.pl

Iwona Zacharczuk

Iwona Zacharczuk
Doradca Rynku Nieruchomości

tel.: 505 200 200
iwona@pgn.pl

Piotr Godzwon

Piotr Godzwon
Doradca Rynku Nieruchomości

tel.: 727 700 800
piotr@pgn.pl

Bożena Rudnicka

Bożena Rudnicka
Doradca Rynku Nieruchomości

tel.: 735 800 900
b.rudnicka@pgn.pl

Katarzyna Malitowska

Katarzyna Malitowska
Doradca Rynku Nieruchomości

tel.: 728 800 900
katarzyna@pgn.pl

Przemysław Rudnicki

Przemysław Rudnicki
Doradca Rynku Nieruchomości

tel.: 736 800 900
przemek@pgn.pl

Dariusz Grenda

Dariusz Grenda
Doradca Rynku Nieruchomości

tel.: 506 057 759
biuro@avest.pl

Lena Kamińska

Lena Kamińska
Doradca Rynku Nieruchomości

tel.: 508 800 300
lena@pgn.pl

Jak to działa?

Twój znajomy chce sprzedać nieruchomość ?
Poleć nasze usługi i poinformuj nas o tym fakcie, a w chwili gdy zrealizujemy transakcję (sprzedamy daną nieruchomość) Ty otrzymasz od nas minimum 1000 zł - wysokość kwoty za polecenie do uzgodnienia indywidualnie.
Jeżeli masz pytani chętne odpowiemy pod numerem 91 307 77 77.
Zapraszamy do współpracy.